4 Değerlendirmeler SKU: e975

(Ahşap Sürüm) Magacian Ana Tahmin Sistemi Sihirli Hileler/Sahne Sihirli/

Stokta var


Şimdiye kadar tüm Ana Tahmin Sistemi, en gizemli, pratik ve taşınabilir ustası Tahmin Sistemi amaçlı tahmin! Küçük bir ince yapılmış göğüs sahnenin bir tarafında tam karşısında duruyor. Hareket herhangi bir anda, seyircilere numaraları, şehirler, yiyecek, isim, vb istedikleri: özgürce seçin ya da bir şey aramak için davet edin. denetimleri ya da koşulları ile. Tüm seçimleri serbestçe ve herhangi bir güç kullanmadan yapılır. Bir gemide tam görünümünde kalırlar, yani seçimleri yazma. İçinde sadece seyirciler tarafından belirlenen seçimlere bir tahmin içeren bir "Zaman Kapsülü" olacak şekilde göğse dikkat çekerek, açıkla. Göğüs açın ve büyük zaman kapsülü çıkarın. Yüksekliği çapı 4 inç ve 9 inç ölçülerinde şeffaf plastik bir kap olduğunu. Kapağı açtı ve seyircinin büyük kapalı zarf kaldırır. Onu açıyor ve tahmini okur. % 100 doğrudur!!! Ödünç bir saat, bilezik veya cüzdan göğüs içinde görünen bu inanılmaz özellikleri bak: kutu başlık bir tahmin için • Kullanın ya da bir yuva türü etkisi. • Büyük ticari fuarlar, satış toplantıları, yolcu gemileri, vb. burada özel bir tahmin çok güçlü ve ticari. • Tahmin büyük ve kapsül içine sığacak şekilde gerektiği zaman katlanmış olabilir. • Yapmak seyircinin altı metre içinde yapılabilir kolay ve. • Son derece taşınabilir. Criss Açı performansı:

Hizmet:

Hizmet ve ürünleri ile memnun olacaktır garanti ediyoruz. Hiç müşterilerimizin herhangi bir kayba izin vereceğiz. Durumda, bizden herhangi bir arızalı parçaları aldığınızı, immediatedly ilgili madde aldıktan sonra bizi haberdar edin. Ve bize zarar görmüş fotoğraf veya video sunmak. O zaman kesinlikle iade ve geri ödeme politikası uyarınca iade etmeniz için sorumluluk alacağız.

Politikası İade Ve Geri Ödeme

Hasarlı veya arızalı bir madde alıyorsunuz, 7 GÜN içinde geri dönmek için bir onay almak için bize haber verin lütfen. Alıcı iade nakliye maliyeti sorumlu olmalı ve hasarlı/kusurlu öğeleri bize güvenli bir şekilde paketlenmiş ve geri alınmalıdır dikkat edin lütfen.

Ürünü aldık sonra, incelemek ve kusurlu öğeleri test edeceğiz. Mesajınızı açıklanan kusur bulursak,

bozuk öğeler yerine TEK bir sonraki için gemi olacak. Ya da yeniden alıcı nakliye ücreti ödemek ve yeni bir ürün isteyin. Aksi takdirde, para iadesi almak.

Adam için notlar:-hasarlı yaptı, alıcı tam sorumluluk almalı

₺952.29 ₺1 002.42

Paylaş

Usta Tahmin Sistemi, Sihirli Hileler, Sahne Sihirli, Ucuz Ana Tahmin Sistemi, Yüksek Kaliteli Sihirli Hileler, Çin Sahne Sihirli Tedarikçiler.

Marka Adı Kral Büyü
Yazın Tablo
Malzeme metal
Yaş Aralığı Yetişkinler
Özellikleri Büyücüler,Profesyonel,Sahne
Talimatları Dahil Evet
Boyutu One Size
Cinsiyet Unisex
Performans Formu Sahne Sihirli
Paket Ağırlık 7.5kg (16.53lb.)
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 48cm x 35cm x 43cm (18.90in x 13.78in x 16.93in)
Ara