3 Değerlendirmeler SKU: e897

Şarj edilebilir Mavi Ekran 500M Uzaktan Titreşim Statik Pet Köpek Eğitim Tasması Pet Köpek Havlama Tasması 1 Köpek İçin Yaka Durdurmak Havlamaya

Stokta var


Bu 1 köpek için. Eğer iki köpek varsa, iki köpek için 2 yaka içerir ve hangi ürünün altında sipariş edebilirsin.

Köpek Eğitim Tasması piyasadaki eşdeğer şarj edilebilir köpek tasmaları çok daha gelişmiş. Bu eski sürümü yükseltilmiş modelidir. Uzak dayanıklı, daha rahat bir uyum ve hissetmek için mat malzemeden imal edilmiştir, yüksek kalite ve Konfor. Dayanıklılık sağlamak için yaka en kaliteli iç bileşenleri ve regülatörü çip içerir.

Kolay Kullanım

Uzaktan kumandayı açmak için sadece bir saniye sürer. Dikkatli ve merhametli bir el, köpek eğitimi daha verimli hale getirmek için hizmet edebilir. Bip sesi, Titreşim, sonra Şok aşamaları daha iyi bir evcil hayvan durumuna geçer ve eğitim sürecinin sahibi tam denetim ver

Uzaktan verici yeni özellikler: ince buzlu mat malzemeden uzaktan Uyku modundan açmak için sadece bir saniye sürer

Renk 100% Yeni ve Yüksek Kaliteli kemer Yeni yaka alıcı yeni özellikler: Gelişmiş IC şarj - iç kontrol. Küçük,orta ya da büyük köpek için. Ses,titreşim,elektrik çarpması seven hayvan yetiştirmek için olabilir. Kullanım Kılavuzu ve kolay izleyin. Bu maddenin 1 köpek için . Mavi ekran ve şeffaflık düğmeleri,geceleri görebilirsiniz . 100LV ayarlanabilir,kullanımı kolay. Bu madde için,su geçirmez ve şarj edilebilir olduğunu;kullanabilirsiniz kolaydır.Ayrıca ucuz bir tanesidir. Özellikler: Orijinal kutusu: EVET Malzeme: Yüksek mukavemetli plastik. *45mm Net ağırlık: 0.295 kg Paket ağırlığı: 0,35 kg Renk: Siyah Ambalaj içeriği 150 185*madde boyutu:

1 x alıcı

1 x uzaktan

1 x şarj cihazı

2 x kablo

2 x kısa elektrik sütun

2 x uzun elektrik sütun

1 x manuel

1 x test ışığı

1 x naylon kemer

₺201.97 ₺237.61

Paylaş

Pet Köpek Eğitim Tasması, Köpek Eğitim Tasması, Eğitim Tasması, Ucuz Evcil Köpek Eğitim Tasması, Yüksek Kaliteli Köpek Eğitim Tasması, Çin Eğitim Tasması Tedarikçiler.

Malzeme Plastik
Fiş Türü BİZE Tak, Tak, AB, İNGİLTERE Takın, AU Takın
Öğe Türü Eğitim Yaka
Yazın Köpekler
Marka Adı Petguider
Model Numarası PD520-1
Ünite Tipi parça
Paket Ağırlık 0.35kg (0.77lb.)
Paket Boyutu 20cm x 15cm x 7cm (7.87in x 5.91in x 2.76in)
Ara