3 Değerlendirmeler SKU: e52679

Acemi Parmak için Akustik Gitar Uygulaması için cep Gitar Taşınabilir Araç Gadget Akor Eğitmen 6 Dize 4 Perde Modeli eğitim

Stokta var


Bizim mağaza ziyaret hoş geldiniz! Ellerini eğitimi ve gitar becerilerini hızlandırmak için özellikler: 6 Dize 4 Perde, harika bir araç. Her yerde uygulama için kompakt boyutu, hafif, taşıması kolay, kullanılabilir. Taşınabilir ve dayanıklı. Bir taşıma çantası ile. Yeni başlayanlar için harika. Her yerde gitar uygulama sağlar. Cep Gitar taşınabilir gitar akorları antrenör, baş büyüklüğü gibi gerçek gitar telleri ve perdeleri göre, gitar yakın hissediyorum, hafif, kompakt, taşıması kolay, çeşitli vesilelerle gitar pratikte mümkün. Ürün güvenliği ve çevre koruma malzeme, dayanıklı. Not:Bu uygulama bir gitar. Normal gitar her türlü müzik çalabilir gibi değil. Hiçbir ses. 1 * * Taşıma çantası NOT 1 Cep gitar ürün ağırlığı: 117g / 4.1 oz Paket Listesi:*: Bu uygulama bir gitar 5 20 * teknik özellikler: Model: 6 Dize 4 Perde Renk: Siyah Malzeme: Plastik, ahşap, Çelik Madde boyutu:. Normal gitar her türlü müzik çalabilir gibi değil. Hiçbir ses.

Not:Bu uygulama bir gitar. Normal gitar her türlü müzik çalabilir gibi değil. Hiçbir ses.

₺77.15 ₺96.45

Paylaş

Cep Gitar, Gitar Taşınabilir, Taşınabilir Pocket Gitar, Ucuz Cep Gitar, Yüksek Kaliteli Gitar Taşınabilir, Çin Taşınabilir Cep Gitar Tedarikçiler.

Model Numarası Cep gitar
Yazın Cep gitar
Paket Boyutu 25cm x 10cm x 5cm (9.84in x 3.94in x 1.97in)
Paket Ağırlık 0.2kg (0.44lb.)
Ünite Tipi parça
Ara