1 Değerlendirmeler SKU: e349

JinKaiRui 4D U Şekli Elektrikli Shiatsu Ense Omuz Vücut Masajı Yastık Araba Ev Yoğurma 12 Masaj Topları Isıtma Kızılötesi

Stokta var


JinKaiRui 4D U Şekli Elektrikli Shiatsu Ense Omuz Vücut Masajı Yastık Araba Ev Yoğurma 12 Masaj Topları Isıtma Kızılötesi

(Düşük-orta-yüksek) ayarlanabilir yoğunluk modları ağrıları rahatlatmak için basınç doğru miktarda almak için izin verirken Bizim gelişmiş ısıtma fonksiyonu transferler dahili ISITMA FONKSİYONU VE ŞİDDETİ AYARLANABİLİR sırt kaslar ve bağlar, kan dolaşımı sıcaklık ve geliştirir·.

· 12 DERİN YOĞURMA MASAJ DÜĞÜMLERİ geri üzerindeki tüm önemli noktalar vurma bu masaj sıkıldınız mı? Masaj bizim yorgun gerçekte, kaslarda gerginlik rahatlatmak masaj düğümleri yoğurma Shiatsu 8 derin özellikleri.

· ERGONOMİK U-masaj silindirleri, omuz, boyun, sırt ve bel üzerinde kullanmak için mükemmel ergonomik U-bir tasarım bulunmaktadır yoğurma 3D döndürme TASARIM. Vücudunuzun doğal kıvrımlarını ve hatlarını takip eder böylece rahat arabada uyuyor, evde, ofiste ya.

12 masaj düğümleri ya da bir saat içinde akıllı ya da çok farklı hareketleri bir dizi ağrıları saldırı ve ağrı dindirebilir saat yönünde hareket sayacı taşıma DÜĞÜMLERİ KONTROL·!

Masaj fişi güç adaptörünün Bağlantı çıkış portu KULLANMAK istiyoruz. Eğer araba kullanıldığında, masaj fişini çakmak çıkış portuna bağlayın. Kontrol panelinin güç düğmesine basın. Çalışmak için masaj başlayın. Yön düğmesine basın, masaj kafaları tersten tekrar tekrar Döndür. Kızılötesi düğmesine basın, Kızılötesi ısıtma fonksiyonu başlatın. Güç düğmesine basın, masaj yaparken hızını değiştirebilirsiniz. Kullanımdan sonra fişini çekin Masaj Aleti kapatın.

· GARANTİ satın aldıktan itibaren 30 gün içinde herhangi bir nedenle TAM bir GERİ ödeme almak için ambalajı hasar görmemiş ürünü iade edebilirsiniz. Ayrıca, kalite ile ilgili sorunları için 24 ay garanti veriyoruz.

· DİKKAT:

bir. Masaj Aleti temizlemek için kuru veya nemli bir bezle masaj silin.

b. Yolcular her zaman bir arabada bir masajın keyfini çıkarabilirler. Ancak, sürücü, araba kullanırken bunu kullanmamalısınız.

c. Masaj Aleti aşırı koruma özelliği vardır ve eğer ısınmış ise kendini kapatır. Masaj Aleti tekrar güç düğmesine basıldığında önce soğuması için bekleyin.

₺366.07 ₺430.67

Paylaş

Masaj Yastık, Masaj Topu, Vücut Masaj, Ucuz Masaj Yastık, Yüksek Kaliteli Masaj Topu, Çin Vücut Masajı Tedarikçiler.

renk pic olarak
Marka Adı jinkairui
Model Numarası P1
Malzeme Pamuk, ABS
Öğe Türü Masaj & Dinlenme
Standart Voltaj 110 V, 220V
Fiş Türü İNGİLTERE, AU, AB Tak, Tak BİZİ
Boyutu Medium
Uygulama boyun
Paket Ağırlık 2.0kg (4.41lb.)
Paket Boyutu 36cm x 25cm x 15cm (14.17in x 9.84in x 5.91in)
Ünite Tipi parça
Ara