3 Değerlendirmeler SKU: e3478

1000 Kullanıcı 125khz EM Kart Kapı Erişim Kontrol Sistemi Tuş takımı Kapı Açacağı Kapı İle 125khz Rfıd Erişim Kontrolü

Stokta var


Özel 1000 Kullanıcıların RFID Kapı Erişim Kontrol Sistemi Kapı Açacağı Kapı İle Rfıd Erişim Kontrolü Maliyet

1 adet MC-T11 125khz Rfıd Kart erişim denetleyicisi

125khz 10 ADET Wc

(Eğer Kart seçerseniz, parsel kart yok olur)

1 adet Tel

1 adet İngilizce Kullanım Kılavuzu

Özellikler: Yüksek kalite ve yüksek güvenlik. Hassas ve çabuk yanıt. 1000 standart kullanıcı destekler. Destek kartı şifresi, kart artı parola ve şifre artı kartı. Gereği olarak kart numarası ve silme kartı numarası ekleyin. Anahtar fobs 10 adet ile. Yararlı fonksiyonu ile klasik görünüm. Profesyonel tasarım, ev ve ofis için büyük , ev için İdeal kullanım kılavuzu ile ofisler gelip

DC 12 V Kilidini açmak için geçerli teknik özellikler: Çalışma gerilimi: ≤1000mA Statik akım: ≤60mA Bellek: 1000 standart kullanıcılar Kart -10 ~ 70 C Çalışma bumidity: (admin kullanıcı tarafından seçilebilir) kapıyı açmak için %10 - %90 3 seçenek: Kart (Anahtar Tag) EM kart Çalışma Sıcaklığı mesafesi: 0-10 cm RF türü: okuma ve Şifre/ Kart (Anahtar Tag) Sadece/ Şifre Sadece Madde boyutu: 120*78*(uygulama) 22 mm Ağırlık: 138g

Bu 10 adet 125KHz RFID Proximity Keytags veya Kartı, Mavi / Sarı /Siyah/ Kırmızı/ sunuyoruz , sipariş ne zaman birini seçebilirsiniz.

125Khz RFID kart okuyucu olan ürün ile çalışabilirler.

125KHz Çalışma Frekansı:;

3-5 cm okuma mesafesi:;

Her keyfob küçük bir KİMLİK numarası vardır.

7 Gün Para iade Garantisi: Eğer bizden satın öğe ile memnun değilseniz. Malı aldıktan sonra 7 GÜN içinde(e-posta, ali mesaj, faks, mektup) yazılı olarak bize bildiriniz. Geri dönme ve öğeyi iade rehberlik edeceğiz. (Varsa) postages / özel ücretleri gibi sırayla spended unutmayın müşteriye maliyeti vardır. Bu üründen BİR YIL garanti sunuyoruz tedarikçiler Garanti. Ürününüz herhangi bir garanti sorunu varsa tatmin edici bir çözüm için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Ücretsiz Yedek: öğe-tarif eksik (örneğin, kusurlu, hatalı, parçası) gibi bir alırsanız, bu öğeyi almak zaman lütfen bize ulaşın. Bizimle ilk temas lütfen, Pls lütfen ilk anlaşmazlık geçerli değil.Dava onaylanır onaylanmaz yerini ayarlayacağız. Tüm nitelikli verir/değiştirme bizi yönlendirmeli gereksinimleri:. Bize önceden haber vermeden iade kabul edemeyiz.Gümrük ücreti talep işleme, pul ve sigorta müşterilerine maliyet ve iade vardır.

Lütfen dikkat: Yukarıdaki ilgili ürünler tam erişim kontrol sistemi için, gerçek gereği olarak seçmeniz gerekir. Ve yukarıdaki Tüm ürünler sadece referans içindir, ihtiyacınız Varsa,bizimle ekstra satın almak contack edebilirsiniz.Bağlantıyı göster ya da sizin için toplam maliyeti Kontrol edeceğiz. Soruşturma Hoşgeldiniz.

₺73.51

Paylaş

Kapı Erişim Kontrolü, Rfıd Erişim Kontrolü, Erişim Kontrolü, Ucuz Kapı Erişim Kontrolü, Yüksek Kaliteli Erişim Kontrol Rfıd, Çin Erişim Kontrolü Tedarikçiler.

TUŞ takımı basın
Model Numarası MC-T11
Yön Yok
Kart Türü 125KHz
Marka Adı mcdorsteco
Kullanıcı Bin
Paket Ağırlık 0.19kg (0.42lb.)
Paket Boyutu 15cm x 4cm x 10cm (5.91in x 1.57in x 3.94in)
Ünite Tipi parça
Ara