5 Değerlendirmeler SKU: e32084

3d Öz Yeşil Lazer Seviye Tesviye 360 Derece 12 Çizgiler Yatay ve Dikey Çapraz

Stokta var


LETER 3D Lazer seviyesi çalışma tesviye temel çapraz çizgi için kompakt, pratik bir seçenektir. 1/4 " ölçme, lazer rahatça avuç sığar. İçinde lazer ışınları ve sarkaç tesviye sistemi korumak için sert plastik bir gövdeye sahip. Konut dayanıklı kayma yapmak için ekstra sürtünme verirken çiziklerden koruyan yivli kauçuk bir kaplama var. Su geçirmez IP54 dereceli Teknolojik avantajları: 3D Lazer çapraz çizgi lazer seviye. Bu birimin ± 4 ° içinde doğruluk aralığı ile tesviye kendini. Bu lazer çalışma aralığı (20) 65’ olduğunu, iş sahaları aydınlatma bağlı olarak. İki ayrı hat kirişler rf lazer diyot oluşturulur. Çizgi kirişler 10m kadar 1.8 mm doğruluk ±var. Düğmeler giriş: lazer seviye 3 lazer windows var, her penceresi(4 lazer hatlar bir uçak için bir araya) 4 lazer çizgileri, toplam 12 lazer çizgiler başlatabilirsiniz. Düğmeye her zaman tıklatın, bir uçağın 4 lazer çizgiler olacak. Dikkat: en az 4 lazer çizgiler var, 1 veya 2 lazer çizgiler devam edemez

Yeşil lazer kırmızı lazer arasındaki fark: aynı fabrikadan Onlar, işlevi aynıdır. Yeşil laser görünür kırmızı lazer, dört kat, kırmızı lazer daha yüksek malzeme mal oluyor, ve kırmızı lazer daha pahalı. fabrikamızda lazer seviyesi alıcı bu tür ayarlamıyor, bu lazer seviye güçlü, henüz en uygun alıcı bulmak bulamadık. Alıcı başka marka almayın lütfen, eşleştirme olacak.

Ürün özellikleri: 3D Lazer çapraz çizgi lazer seviye. Bu birimin ± 4 ° içinde doğruluk aralığı ile tesviye kendini. Bu lazer çalışma aralığı 20 m kadar, iş sahaları aydınlatma bağlı olarak. Tasarım: 3D Lazer seviyesi çalışma tesviye temel çapraz çizgi için kompakt, pratik bir seçenektir. 1/4 " ölçme, lazer rahatça avuç sığar. İçinde lazer ışınları ve sarkaç tesviye sistemi korumak için sert plastik bir gövdeye sahip. Konut dayanıklı kayma yapmak için ekstra sürtünme verirken çiziklerden koruyan yivli kauçuk bir kaplama var.

Seçenek montaj: 3D Lazer seviyesi, ünitenin altındaki 1/4 " parçacığı ile bir montaj somunu vardır. Bu güvenlik için dirsek veya bir tripod monte etmenize de izin verir. Ünite güvenli, düzenli bir yüzey üzerinde yerleştirilmiş olabilir, ama genellikle daha doğru çalışması için daha az hareket garanti eder. Tesviye fonksiyonu: sarkaç kilidi durumu bir Kez, cihaz 4 içinde tesviye öz olacak 'birimi tesviye aralık dışında kullanırken, lazer hatları ve ana gösterge yanıp sönmeye devam edecektir.

Güçlü lazer hattı kullanmadan önce, doğrudan lazer ışınına bakmayın, kilit anahtarı, korumak çocuklar

Not: lazer ışığı yeşil parlaklık çok güçlü, ayna ya da düzlemde projeksiyon veya kaçak ışık üretecek.tüm 3D yeşil lazer bu sorunu çözemezler.

Teknik Özellikler: su Geçirmez derecesi: IP: 54 Üzerinde tüm doğruluk: ± 1.8 mm / 10m Orthotrop doğruluk: 90° ± 30" Tesviye aralığı: ± 4 ° Tesviye: Yerçekimi sarkaç Hat genişliği: 10 m 2 mm /. 20 (Yarıçap) çalışma aralığı:. II 100mw Lazer Sınıfı güç kaynağı: 3000MAH lityum pil Çalışma süresi: 6 Saate kadar Lazer gücü:

Güçlü lazer hattı UYARI: kullanmadan önce, doğrudan lazer ışınına bakmayın, kilit anahtarı, cihaz çocukları korumak. Lütfen akıl : Bu lazer seviye ("eğim" fonksiyonu) tilt kullandığınızda lazer hattı kilitleyemiyor, lazer hattı yavaş yavaş yanıp söner.

3000MAH lityum pil paket İçerir: 1 x 3D Yeşil Çizgi Lazer 1 x L 1 x Bez Çanta 1 x Şarj kablosu Not Stand: Bu paket tripod içermez seviye )

₺1 225.17

Paylaş

Lazer Seviyesi 360, Yeşil Lazer Seviye, Lazer Seviyesi 360 Derece, Ucuz Lazer Seviyesi 360, Yüksek Kaliteli Yeşil Lazer Seviye, Çin Lazer Seviyesi 360 Derece Tedarikçiler.

Ölçüm Modeli 12 satır
UPC Altı yüz doksan dört on dokuz seksen sekiz seksen beş seksen yedi seksen beş
Model Numarası Üç yüz altmış
Marka Adı LETER
Model 3D
Dalga boyu Beş yüz yirmi beş
Hassas 1.8 mm
EMS geçerli değildir
Yazın Dikey Ve Yatay Lazer
Boyutu 32
Paket Ağırlık 2.5kg (5.51lb.)
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 15cm x 15cm x 15cm (5.91in x 5.91in x 5.91in)
Ara