3 Değerlendirmeler SKU: e284

Mocai Yenilik Karınca, Evde Karınca Villa + Karınca Çiftliği saray ekolojik oyuncak Eğitim Oyuncak en İyi Doğa Pet Paradise tots JHTY095

Stokta var


Çocuklar için yenilik Karınca, Evde Karınca Villa + Karınca Çiftliği saray ekolojik oyuncaklar Oyuncak en İyi Doğa Pet Paradise tots JHTY095 Eğitim

Renk: Mavi, Sarı, Kırmızı, Yeşil 4 renk isteğe bağlı.

Ürün Malzeme : PS / Akrilik + Jel

*11 cm*11 cm boy: 11 cm

Perakende kutusu: Evet

Karınca dünya

Küçük adam ant hakkında herhangi bir ilgi gösterdiniz mi? Karınca iş bilmek ister misiniz?

Karınca için enerji açık durumda dolu olan fantezi renkli jelatin değil. Karınca su ve beslenme kaynağı oldu. 3d tünelde nasıl karınca işin kutusu üzerinden işlem görebiliriz. Karınca çalışma esnasında, hiç karınca dünyanın: nasıl çalışır ilginç bir sürü sır öğrenmek,iletişim,dinlenme,yemek ve vb mücadele edecek. Bu hiç bulacaksınız en iyi duygu.

Karınca dünya yetkilileri, çocuklar için değil, aynı zamanda uygun sadece popüler entertament bir ürün değildir. Hediye için karınca araştırma için en iyi yol ve en iyi seçimdir.Sana daha eğlenceli hale getirecek!

KARINCA GÜNLÜĞÜ

Karınca dünyası Zooloji serisi oyuncaklar yeni bir üründür. Birkaç bin yıldan fazla bir süredir dünyada karınca yaşamak bile, yine de bunu tam olarak bilmiyorduk. Karınca dünyada, karınca nasıl komik şeyler yaşamak bulup yapabiliriz. Çocuklar için, onların zihin,gözlem yeteneği ve düşünme yeteneği, insan ve doğa keşfetmek için başlangıç olarak onlara faiz getirmek imporve olabilir.

Mutlu DİY

Keyfine Bak

Doğa, eğlence ve Moda dönün!

₺114.35

Paylaş

Karınca Oyuncak, Yenilik Oyuncaklar, Karınca çiftliği Ekolojik Oyuncaklar, Ucuz Karınca Oyuncak, Yüksek Kalite Yenilik Oyuncaklar, Çin Karınca çiftliği Ekolojik Oyuncaklar Tedarikçileri.

Uyarı uzağa ateş
Malzeme Plastik
Plastik Türü PVC
Model Numarası JHTY095
Yaş Aralığı 12-15 Yıl
Her Türlü Seri Numarası oyuncak
Cinsiyet Unisex
Boyutlar 110X110X110CM
Karınca karınca evi
Pil Yok
Tema Hayvanlar
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 20cm x 20cm x 10cm (7.87in x 7.87in x 3.94in)
Paket Ağırlık 0.6kg (1.32lb.)
Ara