2 Değerlendirmeler SKU: e1399

Nissan Qashqai J11 X için Etie Araba Aksesuarları Nismo Araba Sticker ve Çıkartma Seti-iz T32 Tilda Not Almera Maçı

Stokta var


Nissan Qashqai J11 X için Etie Araba Aksesuarları Nismo Araba Sticker ve Çıkartma Seti-iz T32 Tilda Not Almera Maçı

Özellikler: Tüm araçlar için %100 yeni ve kaliteli, ve evrensel teçhizat aracınızın personlized bir görünmek için yapılmış araba çıkartma ısı ve güneş ışığına karşı dayanıklıdır, bu yüzden en azından kurulumu Kolay yıllardır solmuş, sadece kabuğu ve Malzeme kaliteli PVC çevre koruma malzeme,su geçirmez güneş kremi,entegre 8 renk printting ve gravür,24 pascal harika sprey solmaz değil mi yapıştırılan:renk veya yüzey yok edemezler yapıştır değil hangi kişiselleştirilmiş araba çıkartma, araba ile Süsleyin. Mükemmel kesim,her biri sanat eseridir Renk:resimleri göstermek Gibi Boyutu: 12x12cm Paketi: 1 x Etie Araba Aksesuarları Nissan Qashqai J11 X için Araba Sticker ve Çıkartma Seti-Nismo izi T32 Tilda Not Almera Maçı Yükleme Talimatı İçerir:

1.Susuz yapıştır

site temiz ilan edilecektir.kuru.

Kağıdın sonunda tamamı veya bir kısmı,iyi bir pozisyon ayarlamak,elimden üst ucunda sabit,üst vücut alt yapıştırmak için.

plastik kazıyıcı ya da bir banka arabası kullanın ve ileri kazıma,ekstruzyon tamamen hava olacak. 2.su hamur temiz tüm sonu veya kağıt,sakız yüzeyde yapışkan alan ve çıkartmalar iyi bir pozisyon, etiketi dikkatlice araç gövdesi için plastik bir kazıyıcı kazıma ile bağlı,su ve hava kazıma seti vücut üzerinde püskürtülür sulu temizlik maddesi de elimden sitesinde ilan edilecektir. 30 dakika boyunca doğal hava kuru,nihayet film aktarmak için ortaya koydu. İpuçları: Asla sıcak güneşin altında 48 saat içinde kurulumdan sonra arabaya koy! Hiç 48 saat içinde kurulumdan sonra arabayı yıka!

₺28.07 ₺66.75

Paylaş

Araba Sticker, Araba Etiketler Ve çıkartmalar, Etiketler Ve çıkartmalar, Ucuz Araba Sticker, Yüksek Kaliteli Araba çıkartmaları Ve çıkartmaları, Çin Etiketler Ve çıkartmalar Tedarikçileri.

Madde Uzunluğu 12cm
Çıkartma Türü Araba Vücut
Kategori Etiketler
Marka Adı Etie
Malzeme Türü PVC
Model Adı Araba Sticker
Model OEM
Yazın Yapıştırıcı Sticker
Etiket Yerleştirme Tüm Vücut
Öge Genişliği 12cm
Tasarım Kelimeler
ambalaj Paketlenmiş Değil
Öğe Türü Etiketler
Paket Ağırlık 0.03kg (0.07lb.)
Ünite Tipi Set
Paket Boyutu 21cm x 13cm x 2cm (8.27in x 5.12in x 0.79in)
Ara