1 Değerlendirmeler SKU: e1260

Güçlü Mıknatıs Kaynak Fikstür Konumlandırıcı Grup/ Çoklu Açı Kaynakçı Manyetik Kelepçe Kapatın

Stokta var


Güçlü Mıknatıs Kaynak Fikstür Konumlandırıcı Grup/ Çoklu Açı Kaynakçı Manyetik Kelepçe Kapatın

Çok açılı manyetik bant anahtarı, daha kolay, daha rahat ve güvenli konumlandırma ve kare açı sabit manyetik malzemeler her türlü kaynak için uygundur yapar.

Özellikleri:

1. kumanda anahtarı, manyetik tutucu, daha kolay sabit, güvenli ve rahat kullanım kaynak bir manyetik anahtar ile tek mıknatıs. Manyetik malzemeler kullanarak çeşitli kaynaklı ve sabit.

2. ajan sabitleme mıknatısı kontrol eden manyetik anahtar, kullanma yeri daha kolay, uygun ve güvenli hale getirir.

Model

Açı

belirtimi

net ağırlık

WM5-S

.165 60 .90°110°°.115°°

28 mm 135*92*

0,5 kg

Uygulama senaryosu:

Fabrika gösterisi:

Nakliye Politikası

1. Madde 2-5 iş günü içerisinde DHL HEMEN seçin, FedEx, UPS, EMS ve diğer nakliye yöntemi ile sevk edilecektir. En iyi ve En Uygun Nakliye şirketini seçecektir. Genellikle ülkelerin çoğu ulaşmak için 7-12 gün sürer. Bir kez sipariş sevk takip numarası bildirilecektir.

2. Uluslararası alıcılar, yerel yönetim ücretleri ve vergileri gümrük vergileri sorumludur. Lütfen bu konuda ayrıntılı bilgi ile yerel gümrük ofisi ile irtibata geçiniz. Herhangi bir talep veya hedef ülke için gerekli tarifeleri, vergileri ve diğer ücretler için sorumlu olmayız..

Bize

Marka ToAuto Sınırlı Satın almak İçin Hızlı aittir . 6years için profesyonel CNC Çözüm üreticisidir var , Spindle Motor, Servo Motor, Step Motor vardır Motor komple bir seri sunuyor ve CNC kontrol parçaları ve CNC Makine çeşitleri vardır edebiliriz . Ayrıca , CNC çözümleri sunmak yardımcı olmak için çok profesyonel CNC mühendis bir takıma sahibiz .

İade Politikası

1. 14 gün iade politikası kabul ediyoruz. Ürünü iade için 14 gün önce bizimle irtibata geçiniz ve paket un-açılır yapmak istiyorsanız. Alıcı gidip teslim maliyeti ve her ülkenin özel ücretini ödemek zorundadır. Ürünü aldık ve kontrol bir kez, 24 saat içinde bir kısmı için geri ödeme yapacağız.

2. Emin öğeyi orijinal paket ve kalite için 1 yıl garanti teklif ile yeni bir marka olduk.

3. Garanti süresi boyunca normal kullanımda herhangi bir kalite sorunu, ücretsiz tamir sunuyoruz. Alıcı iade masraflarını ödemek gerekir ve şirketimizin re-nakliye bedeli ödeyecek.

₺300.50 ₺316.32

Paylaş

Anahtarı, Kapama Düğmesi, Kapama Anahtarı, Ucuz Anahtar, Yüksek Kalite Kapama Düğmesi, Çin Tedarikçileri Kapatır.

Marka Adı ToAuto
Model Numarası WM5-S
Şekil Blok
Açıları 60/90/110/115/165
Uygulama Endüstriyel Mıknatıs
Yazın Güç Aracı Parçaları
Boyutlar 28 mm 135*92*
Paket Boyutu 13cm x 10cm x 30cm (5.12in x 3.94in x 11.81in)
Ünite Tipi parça
Paket Ağırlık 1.0kg (2.20lb.)
Ara