3 Değerlendirmeler SKU: e1012

Ellerini Kuvars Saati Hareket Mekanizması Tamir Aracı Parça Seti Yeni N27 Bırak Gemi Ayarlayın

Stokta var


Onarım, değiştirme veya saat bir Malzeme yapmak için çok basit ve şık tasarım: (dahil değildir) bir adet AA pil ile çalışır(yaklaşık) 130mm Plastik + Alüminyum Ana Boyutu: 55x55x16mm(yaklaşık) Saat el boyutu: 64mm(yaklaşık) Dakika el boyutu: yakalar(yaklaşık) İkinci El boyut: Miktar: 1 set (resim olarak göster)

Not: işaretçiler ambalaj iyi olmasına rağmen ince alüminyum veya demir plaka bir süre sonra yumruk yapılır, ama yine de uzun mesafeli taşıma esnasında bükülerek kaçınamaz. Eğer bu durum oluşursa, lütfen biraz düz parmak ile pürüzsüz. Ama kullanımı etkilemiyor. İşaretçileri yükleme ustaca. Üç iğne ayrı ayrı yüklü olmalıdır ve mümkün olduğunca çok örtüşüyor. Aksi takdirde bu göstericiler yürüyüş olmayabilir performansını etkileyecek. Dikkatle satın almadan önce notları okuyunuz. Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resmi öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir. Lütfen anlayın, teşekkür Ederim. Paketi: 1 X saat hareket 1 X saat X dakika X ikinci el el el 1 1 1 1 X 1 X lastik conta metal conta X vida kapağı içerir

₺6.39 ₺8.09

Paylaş

Kuvars Saati Hareket Mekanizması, Saat Hareketi, Kuvars Saat Hareket, Ucuz Kuvars Saati Hareket Mekanizması, Yüksek Kalite Saat Hareket, Çin Kuvars Saat Hareket Tedarikçiler.

Marka Adı JAVRİCK
Ünite Tipi Set
Paket Boyutu 28cm x 19cm x 10cm (11.02in x 7.48in x 3.94in)
Paket Ağırlık 0.15kg (0.33lb.)
Ara